Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zawsze to ofiara musi opuszczac swoj dom a oprawca w nim ma prawo zostac. Miliony polskich dzieci zyje w takich domach. Bo policja nic nie zrobi bo za bicie matki nie ma kar i aresztu. Mapsy i Gopsy udaja ze cos robia. Najczesciej rozmawiaja z ofiara zeby cos sama zrobila. Przezciez nie wezma sobie opeawcy Panie z Mopsu do wlasnego domu. Nikt nie wie co czuja latami dzieci bitych matek i znecajacych sie psychicznie nad rodzina ojcow. Rosnie nienawisc, zal wstyd. Szkola tez nie pomoze. Wiem bo bylam takim dzieckiem. A dzis jestem psychologiem i pomagam takim jak ja i wielu innych wyjsc z traumy dziecinstwa. Ten chlopak jest bohaterem. Bo nie jedno dziecko wlasnie tego zyczy wlasnemu ojcu- oprawcy- smierci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo siły życzę Michałowi i oby dalsze jego życie ułożyło się szczęśliwie. Matce życzę aby udało jej się pozbierać i poukładać wszystko i uzyskać wreszcie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Nie umiem powiedzieć, czy zrobiłem coś złego." Hmm??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko nie wypiera tego. Ten chlopak musi byc pod opieka dobrego psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram przemocy ale ten chłopak jest bohaterem i jednocześnie ofiarą swojego ojca, tak jak jego matka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stey, ale wiem co ten chlopak przeszedl z wlasnego doswiadczenia. Ofiara przemocy czesto nie ma gdzie uciec i do kogo. Czesto po prostu rodzina nie widzi badz nie chce widziec probkemu, i nie pomoze. Mops udaje, ze cos robi, policja moze co najwyzej zabrac na dolek postawic zarzuty prokuratorskie, zrobic eksmisje o ile ma ta osoba gdzie isc. Wiele razy zlapalam sie z moim ojcem w obronie mamy, bo nikt tam nie chcial pomoc rodzina udawala, ze nie widzi. Policja byla i co z tego niebieska karta tez, az ojciec sie nie wyprowadzil. Temu chlopakowi potrzebny jest psycholog i terapia i to na juz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Order dla chłopaka. Nie popieram przemocy, ale trzeba sobie wyobrazić sobie, co ten chłopak przeżywał, jaką wewnętrzną tragedię tylko dlatego, że jakiś pajac, nie potrafił radzić sobie z emocjami. Szkoda, że to się na nim odbije i przez takie osoby, jak jego ojciec, ten będzie odpowiadać za zabójstwo w tak młodym wieku. Jesteś bohaterem, uratowałeś być może swoją mamę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny chłopak, ile z winy tej bezmozgiej matki wycierpial... To ona powinna gnic w pierdlu że takie życie dziecku zgotowala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ,że nie wie czy zrobił źle nie dziwi. Widział ojca,znał jego ciemna stronę więc z jednej strony nie zrobił niczego złego ratując matkę i siebie. Zły czyn,ale w jakim sensie? Złe to jest być może zachowanie dorosłej kobiety ,która powinna jednak zrobić coś z tym wcześniej. Ale znany te historię,nie ma gdzie odejść i koniec ,nic nie zrobisz. Także myślę,że chłopak wie że zabil człowieka i musi z tym żyć ,ale jednocześnie oswobodził rodzinę i zasługuje na uniewinnienie i pomoc. Inaczej z pewnością czytalibysmy o 40 latku , który zabił żonę i syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dramat tego młodego człowieka jest dramatem wielu Polaków na co dzień doświadczających przemocy domowej. Brak rozwiązań systemowych oraz niechęć ustawodawcy, poddanego naciskom największego koalicjanta w postaci kanalii z Kościoła, do wyjścia na przeciw wielu mądrych propozycji na rozwiązanie problemu przemocy nadal w ciąż pozwala na przemoc!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAŁ PRZEMOCY, KTÓREJ DOZNALIŚCIE Z MAMĄ NIE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ ALE BARDZO CI WSPÓŁCZUJĘ I JESTEM Z TOBĄ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Malcik: " Niestety to wina matki tego chlopaka.ze pozwolila zeby jej syn zył w tym bagnie wiele.lat i byl zmuszony rozwiazac sam w ten tragiczny sposob calą.tą patologiczną sytuację." Bardzo łatwo osądzić kobietę, nie wiesz co tam się działo. A może bała się, że jak odejdzie to psychol się zemści na jej dziecku, może była tak szykanowana przez lata. Nie wiesz co tamten alkoholik wygadywał podczas awantury. Brałem udział w kilku rodzinnych awanturach z agresywnym alkoholikiem i mogę napisać tylko jedno - z biegiem czasu cieszę się, że byłem wtedy 10 letnim chłopakiem - jeśli miałbym 30 na karku jak dzisiaj, idę siedzieć, bo agresora bym skasował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten kobiecie nie wstyd tyle lat narażać dziecko na takie bagno. Teraz przez nią chlopak zabił. Wszystko bym zrobiła zeby uchronc dziecko przed tkim katem, ta pani nie ma rodziny? Matki, ojca? Rodzenstwa? MOPSu w okolicy i mieszkan komunalnych? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie RP! Temu chłopcu należy się ułaskawienie, odszkodowanie za 3-miesięczny areszt oraz medal za męstwo i odwagę, bo tak powinien postąpić każdy syn!
 Jakby należał do PIS-u to pewnie dostałby ułaskawienie od Długopisa jeszcze przed wyrokiem, a tak... Powodzenia chłopaku, i wytrwałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Sąd ułaskawi ostatecznie biednego chłopaka. Ile to dziecko musiało wycierpieć z matką. Niektórym się wydaje że prosto jest odejść. Nie , nie jest łatwo. Przeżyłam piekło w domu przez ojca alkoholika i gdyby nie to że się zachlał ,moja mama nadal pewnie by nie odeszła. Trzymam kciuki Michał za Ciebie i twoją mamę i będę się modlić codziennie aby wasze życie płynęło teraz w spokoju. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to wina matki tego chlopaka.ze pozwolila zeby jej syn zył w tym bagnie wiele.lat i byl zmuszony rozwiazac sam w ten tragiczny sposob calą.tą patologiczną sytuację.
 Zawiniło przede wszystkim państwo, bo chłopak powinien zostać odebrany rodzicom, jeśli matka nie potrafiła odejść. Dlatego do każdej rodziny z pijakiem muszą byc wzywane słuzby. nie, że mąż bije żonę, ale że zagrożone są dzieci. Moją matkę dopiero to przywołało do opamiętania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kasta sędziowska to pozostałość po komunie więc pewnie wyrok będzie niepomyślny dla chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...